Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Date
eo: Dato

en: Daily
eo: Ĉiutage

en: Weekly
eo: Ĉiusemajne

en: View
eo: Vidu

en: Never
eo: Neniam

en: Custom
eo: Propra

en: Month
eo: Monato

en: Not installed
eo: Ne instalita

en: Features
eo: Ecoj

en: Hour
eo: Horo
