Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0) - en to es translation catalogue (26 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Date
es: Fecha

en: Daily
es: Diariamente

en: Weekly
es: Semanalmente

en: Monthly
es: Mensualmente

en: View
es: Ver

en: Module
es: Módulo

en: Never
es: Nunca

en: Custom
es: Personalizado

en: Month
es: Mes

en: Week
es: Semana

en: Not installed
es: No instalado

en: Source
es: Origen

en: Features
es: Características

en: Hour
es: Hora

en: All time
es: Todo el periodo

en: Installed
es: Instalado

en: Enable debug mode
es: Activar modo de depuración

en: About
es: Acerca de

en: Debug mode
es: Mode de depuración

en: This month
es: Este mes

en: This year
es: Este año

en: Variants
es: Variantes

en: Variant
es: Variante
