Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Date
eu: Data

en: Daily
eu: Egunero

en: Weekly
eu: Astero

en: Monthly
eu: Hilabetero

en: View
eu: Bista

en: Module
eu: Modulua

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Month
eu: Hilabetea

en: Week
eu: Astea

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Source
eu: Iturburua

en: Hour
eu: Ordu

en: Installed
eu: Instalatuta

en: About
eu: (r)i buruz

en: Variants
eu: Aldaerak
