Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Daily
fi: Päivittäin

en: Weekly
fi: Viikoittain

en: Monthly
fi: Kuukausittain

en: View
fi: Näytä

en: Module
fi: Moduuli

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Custom
fi: Oma

en: Month
fi: Kuukausi

en: Week
fi: Viikko

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Source
fi: Lähde

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Hour
fi: Tunti

en: Installed
fi: Asennettu

en: About
fi: Tietoja

en: This month
fi: Tämä kuukausi

en: This year
fi: Tämä vuosi

en: Variants
fi: Muunnokset

en: Variant
fi: Muunnos
