Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Date
he: תאריך

en: Daily
he: יומי

en: Weekly
he: שבועי

en: Monthly
he: פעם בחודש

en: View
he: צפיה

en: Module
he: מודול

en: Never
he: אף פעם

en: Custom
he: מותאם

en: Month
he: חודש

en: Week
he: שבוע

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Source
he: מקור

en: Features
he: פיצ'רים

en: Hour
he: שעה

en: All time
he: בכל הזמנים

en: Installed
he: מותקן

en: About
he: אודות

en: Impressions
he: מופעים

en: Debug mode
he: מצב איתור באגים

en: This month
he: בחודש זה

en: This year
he: בשנה הנוכחית

en: Variants
he: וריאנטים
