Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Date
hi: तारीख

en: Daily
hi: रोजाना

en: Weekly
hi: साप्ताहिक

en: Monthly
hi: मासिक

en: View
hi: देखें

en: Module
hi: मॉड्यूल

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Month
hi: माह

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: Source
hi: स्रोत

en: Hour
hi: घंटा

en: Installed
hi: संस्थापित

en: About
hi: के बारे में
