Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Date
hr: Datum

en: Daily
hr: Dnevno

en: Weekly
hr: Tjedno

en: Monthly
hr: Mjesečno

en: View
hr: Pregled

en: Module
hr: Modul

en: Never
hr: Nikada

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Month
hr: Mjesec

en: Week
hr: Tjedan

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Source
hr: Izvor

en: Features
hr: Značajke

en: Hour
hr: Sat

en: Installed
hr: Instaliran

en: About
hr: Opis
