Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Daily
hy: Օրական

en: Weekly
hy: Շաբաթական

en: Monthly
hy: Ամսեկան

en: View
hy: Դիտել

en: Never
hy: Երբեք

en: Month
hy: Ամիս

en: Week
hy: Շաբաթ

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Hour
hy: Ժամ

en: Installed
hy: Տեղադրված
