Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0) - en to id translation catalogue (21 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Date
id: Tanggal

en: Daily
id: Harian

en: Weekly
id: Mingguan

en: Monthly
id: Bulanan

en: View
id: Lihat

en: Module
id: Modul

en: Never
id: Tidak pernah

en: Custom
id: Tersuai

en: Month
id: Bulan

en: Week
id: Pekan

en: Not installed
id: Tidak terinstal

en: Source
id: Sumber

en: Features
id: Fitur

en: Hour
id: Jam

en: Installed
id: Terinstal

en: About
id: Tentang

en: This month
id: Bulan ini

en: This year
id: Tahun ini
