Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Date
ja: 日付

en: Daily
ja: 毎日

en: Weekly
ja: 毎週

en: Monthly
ja: 毎月

en: View
ja: ビュー

en: Module
ja: モジュール

en: Never
ja: なし

en: Custom
ja: カスタム

en: Month
ja: 月

en: Week
ja: 週

en: Not installed
ja: 未インストール

en: Source
ja: ソース

en: Features
ja: フィーチャー

en: Hour
ja: 時

en: All time
ja: 全期間

en: Installed
ja: インストール済み

en: About
ja: アバウト

en: Impressions
ja: 表示

en: Debug mode
ja: デバッグモード

en: This month
ja: 今月

en: This year
ja: 今年
