Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Date
kk: Датасы

en: Daily
kk: Күн сайын

en: Weekly
kk: Апта сайын

en: View
kk: Қарау

en: Never
kk: Ешқашан

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Not installed
kk: Орнатылмаған
