Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Date
lv: Datums

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Weekly
lv: Reizi nedēļā

en: Monthly
lv: Reizi mēnesī

en: View
lv: Skatīt

en: Module
lv: Modulis

en: Never
lv: Nekad

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Month
lv: Mēnesis

en: Week
lv: Nedēļa

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Source
lv: Avots

en: Hour
lv: Stunda

en: Installed
lv: Instalēts

en: About
lv: Par

en: Debug mode
lv: Atkļūdošanas režīms
