Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Daily
ml: ദിവസേന

en: Weekly
ml: പ്രതിവാര

en: Monthly
ml: പ്രതിമാസ

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Module
ml: മൊഡ്യൂൾ

en: Month
ml: മാസം
