Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Date
mn: Огноо

en: Daily
mn: Өдөр тутмын

en: Weekly
mn: Долоо хоног бүр

en: Monthly
mn: Сар бүр

en: View
mn: Харах

en: Month
mn: Сар

en: Not installed
mn: Суулгаагүй
