Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Date
nl: Datum

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: View
nl: Weergeven

en: Never
nl: Nooit

en: Custom
nl: Aangepast

en: Month
nl: Maand

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Source
nl: Bron

en: Hour
nl: Uur

en: All time
nl: Totaal

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: About
nl: Over

en: Impressions
nl: Vertoningen

en: Debug mode
nl: Debug modus

en: This month
nl: Deze maand

en: This year
nl: Dit jaar

en: Variants
nl: Varianten

en: Quarterly
nl: Driemaandelijks
