Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Daily
pa: ਰੋਜ਼ਾਨਾ

en: View
pa: ਵੇਖੋ
