Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Date
pl: Data

en: Daily
pl: Codziennie

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: Monthly
pl: Miesięcznie

en: View
pl: Widok

en: Module
pl: Moduł

en: Never
pl: Nigdy

en: Custom
pl: Własne

en: Month
pl: Miesiąc

en: Week
pl: Tydzień

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Source
pl: Źródło

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Hour
pl: Godzina

en: All time
pl: Caly czas

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Enable debug mode
pl: Włącz tryb debugowania

en: About
pl: O stronie

en: Impressions
pl: Impresje

en: Last Activity
pl: Ostatnia aktywność

en: Debug mode
pl: Tryb debugowania

en: This month
pl: Ten miesiąc

en: This year
pl: Ten rok

en: Variants
pl: Warianty

en: Variant
pl: Wariant
