Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0) - en to pt translation catalogue (25 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Date
pt: Data

en: Daily
pt: Diariamente

en: Weekly
pt: Semanalmente

en: Monthly
pt: Mensalmente

en: View
pt: Ver

en: Module
pt: Módulo

en: Never
pt: Nunca

en: Custom
pt: Personalizado

en: Month
pt: Mês

en: Week
pt: Semana

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Source
pt: Fonte

en: Hour
pt: Hora

en: Installed
pt: Instalado

en: About
pt: Sobre

en: Impressions
pt: Impressões

en: Debug mode
pt: Modo debug

en: This month
pt: Este mês

en: This year
pt: Este ano

en: Variants
pt: Variantes

en: Variant
pt: Variante

en: Quarter
pt: Trimestre
