Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Date
se: Dáhton

en: View
se: Čájet

en: About
se: Birra
