Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Date
si: දිනය

en: Month
si: මාසය

en: Hour
si: පැය
