Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Date
sv: Datum

en: Daily
sv: Dagligen

en: Weekly
sv: Veckovis

en: Monthly
sv: Månadsvis

en: View
sv: Visa

en: Module
sv: Modul

en: Never
sv: Aldrig

en: Custom
sv: Anpassad

en: Month
sv: Månad

en: Week
sv: Vecka

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Source
sv: Källa

en: Features
sv: Funktioner

en: Hour
sv: Timma

en: Installed
sv: Installerad

en: About
sv: Om

en: This month
sv: Den här månaden

en: This year
sv: I år

en: Variants
sv: Varianter
