Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Daily
ug: كۈندىلىك

en: Weekly
ug: ھەپتىلىك

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Month
ug: ئاي

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان

en: Source
ug: مەنبە

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: About
ug: ھەققىدە
