Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Daily
vi: Hàng ngày

en: Weekly
vi: Hàng tuần

en: Monthly
vi: Hàng tháng

en: View
vi: Xem

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Month
vi: Tháng

en: Week
vi: Tuần

en: Not installed
vi: Chưa được cài đặt

en: Source
vi: Nguồn

en: Features
vi: Tính năng

en: Hour
vi: Giờ

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: About
vi: Giới thiệu

en: Impressions
vi: Số lần hiển thị
