Random Name Chooser (1.0.1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Password
de: Passwort

en: Settings
de: Einstellungen

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Save settings
de: Einstellungen speichern

en: Selector
de: Selektor

en: Results
de: Ergebnisse

en: Your settings have been saved.
de: Die Einstellungen wurden gespeichert.

en: No matches found.
de: Keine Treffer gefunden.
