Random Name Chooser (1.0.1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Password
hu: Jelszó

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Custom
hu: Egyéni

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Selector
hu: Kiválasztó

en: Results
hu: Eredmények

en: Your settings have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.
