Random Name Chooser (1.0.1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Password
oc: Senhal

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Custom
oc: Personalizat

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres

en: Results
oc: Resultats

en: Your settings have been saved.
oc: Vòstras preferéncias han estat enregistradas.
