Random Name Chooser (1.0.1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Password
pl: Hasło

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Custom
pl: Własne

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Selector
pl: Selektor

en: Results
pl: Wyniki

en: Your settings have been saved.
pl: Twoje ustawienia zostały zachowane.
