Random Name Chooser (1.0.1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Password
et: Parool

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Custom
et: Kohandatud

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Results
et: Tulemused

en: Your settings have been saved.
et: Sätted on salvestatud.
