Random Name Chooser (1.0.1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Password
eu: Pasahitza

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: Results
eu: Emaitzak

en: Your settings have been saved.
eu: Zure ezarpenak gordetu dira.
