Random Name Chooser (1.0.1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Password
is: Lykilorð

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Save settings
is: Vista stillingar

en: Results
is: Niðurstöður

en: Your settings have been saved.
is: Stillingar þínar hafa verið vistaðar.
