RNG - Events and Registrations (3.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (47 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Body
km: តួ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Actions
km: អំពើ

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Action
km: អំពើ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: View
km: មើល

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: action
km: សកម្មភាព

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Create
km: បង្កើត

en: Active
km: សកម្ម

en: Done
km: ធ្វើ​រួច

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Revision ID
km: លេខ​សម្គាល់​ការពិនិត្យ​ឡើងវិញ

en: Revisions
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: active
km: សកម្ម

en: N/A
km: គ្មាន

en: System
km: ប្រព័ន្ធ

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Delete rule
km: លុប​ច្បាប់

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Create new revision
km: បង្កើត​​ការ​ពិនិត្យ​ឡើងវិញ​ថ្មី

en: People
km: មនុស្ស

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: Send message
km: ផ្ញើ​សារ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Trigger
km: គន្លឹះ

en: Machine-readable name
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​

en: Edit URL
km: កែ​សម្រួល​ URL
