RNG - Events and Registrations (3.0.0-alpha1) - en to si translation catalogue (22 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Body
si: බඳ

en: Status
si: තත්වය

en: Register
si: ලියාපදිංචිවීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Groups
si: සමූහ

en: Type
si: වර්ගය

en: Subject
si: කාරණය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: disabled
si: සක්‍රීය නොවන

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Label
si: ලේබලය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: People
si: පරිශ්‍රීලකයා

en: Text to display
si: ප්‍රදර්ශනය කිරීමට අවශ්‍ය වචනය
