RNG - Events and Registrations (8.x-1.0-alpha7) - en to ca translation catalogue (72 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Status
ca: Estat

en: Register
ca: Registra

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Groups
ca: Grups

en: Type
ca: Tipus

en: Actions
ca: Accions

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Action
ca: Acció

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Update
ca: Actualitza

en:  and
ca:  i

en: Access
ca: Accés

en: View
ca: Mostra

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Unassigned
ca: Sense assignar

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: Create
ca: Crea

en: Active
ca: Actiu

en: Event type
ca: Tipus d'event

en: Revision ID
ca: ID de la revisió

en: Group ID
ca: ID del grup

en: Conditions
ca: Condicions

en: active
ca: actiu

en: System
ca: Sistema

en: Inactive
ca: Inactiu

en: Configuration
ca: Configuració

en: Add group
ca: Afegeix un grup

en: Condition
ca: Condició

en: Delete rule
ca: Esborra regla

en: Rules
ca: Regles

en: Identity
ca: Identitat

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Messages
ca: Missatges

en: Source
ca: Font

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Customize
ca: Personalitza

en: Scope
ca: Àmbit

en: Changed
ca: Canviat

en: Templates
ca: Plantilles

en: Apply
ca: Aplica

en: A description of the group.
ca: Una descripció del grup.

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Send message
ca: Envia el missatge

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: User Role
ca: Rol d'usuari

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Rule
ca: Regla

en: Registration
ca: Registre

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Current time
ca: Hora actual

en: label
ca: etiqueta

en: Trigger
ca: Activador

en: Machine-readable name
ca: Nom llegible per la màquina

en: In queue
ca: A la cua

en: Edit URL
ca: URL d'edició

en: Machine Name
ca: Nom màquina

en: With selection
ca: Amb la selecció

en: User selection
ca: Selecció d'usuari

en: Action ID
ca: ID de l'acció
