RNG - Events and Registrations (8.x-1.0-rc2) - en to bo translation catalogue (51 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Groups
bo: ཚོ།

en: Type
bo: རིགས

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Access
bo: བེད་སྤྱོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Revision ID
bo: བསྒྱུར་བཅོས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Group ID
bo: ཚོ་ཚོགས་ ID

en: Revisions
bo: བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: active
bo: སྤྱོད་བཞིན་ཡོད་པ

en: System
bo: མ་ལག

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Delete rule
bo: སྒྲིག་ལམ་དོར་བ།

en: Rules
bo: སྒྲིག་ལམ

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: Source
bo: ཁུངས

en: Create new revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས་གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Not configured
bo: སྡེབ་སྒྲིག་བྱས་མེད།

en: Send message
bo: བརྡ་འཕྲིན་སྐུར་བ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Trigger
bo: འགོ་འཛུགས་བྱེད

en: Machine-readable name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང

en: Edit @type
bo: @type་རྩོམ་སྒྲིག

en: Edit URL
bo: དྲ་གནས་རྩོམ་སྒྲིག

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
