RNG - Events and Registrations (8.x-1.0-rc2) - en to my translation catalogue (28 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: System
my: စနစ်

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Rules
my: စည်းကမ်းများ

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: Machine-readable name
my: စက်မှဖတ်ရှုနားလည်နိုင်သည့် နာမည်
