RNG - Events and Registrations (8.x-1.0-rc3) - en to mg translation catalogue (15 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Status
mg: Toetra

en: Register
mg: Hisoratra anarana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Groups
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: Actions
mg: Asa

en: disabled
mg: tsy mandeha

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Update
mg: Ovana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: Source
mg: Loharano
