RNG - Events and Registrations (8.x-1.1) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Update
br: Hizivadenn

en: View
br: Gwel

en: Language code
br: Yezh ar c'hod
