RNG - Events and Registrations (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (58 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Groups
el: Ομάδες

en: Type
el: Τύπος

en: Actions
el: Ενέργειες

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Action
el: Ενέργεια

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Access
el: Πρόσβαση

en: View
el: Προβολή

en: Event
el: Συμβάν

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Component
el: Συστατικό

en: User
el: Χρήστης

en: action
el: Ενέργεια

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Create
el: Δημιουργία

en: Active
el: Ενεργό

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Revision ID
el: ID αναθεώρησης

en: Revisions
el: Αναθεωρήσεις

en: Conditions
el: Συνθήκες

en: active
el: ενεργός

en: N/A
el: Μ/Δ

en: System
el: Σύστημα

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Add group
el: Προσθήκη ομάδας

en: Condition
el: Συνθήκη

en: Delete rule
el: Διαγραφή ρόλου

en: Identity
el: Ταυτότητα

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Messages
el: Μηνύματα

en: Source
el: Πηγή

en: Create new revision
el: Δημιουργία νέας αναθεώρησης

en: Scope
el: Εμβέλεια

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Not configured
el: Δεν έχει διευθετηθεί

en: Send message
el: Αποστολή μηνύματος

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Created on
el: Δημιουργήθηκε την

en: Trigger
el: Εκκίνηση ενεργειών

en: Machine-readable name
el: Μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα

en: Edit URL
el: Επεξεργασία URL

en: With selection
el: Επιλογές ενημέρωσης
