RNG - Events and Registrations (8.x-1.1) - en to ps translation catalogue (31 entries)

en: Home
ps: کور

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Action
ps: چار

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Links
ps: تړوني

en: Settings
ps: امستنې

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Views
ps: ليدنې

en: Access
ps: لاس رسی

en: View
ps: ليد

en: URL
ps: پته (URL)

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Active
ps: فعال

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: active
ps: فعال

en: System
ps: سيستم

en: Configuration
ps: سازول

en: Add group
ps: ګروپ زیاتول

en: Source
ps: سرچينه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: User Role
ps: غړي نده (رول)

en: Bundle
ps: بنډل

en: User selection
ps: غړي غوراوی
