RNG - Events and Registrations (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (54 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Status
az: Vəziyyət

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Groups
az: Qruplar

en: Type
az: Növ

en: Actions
az: Tədbirlər

en: disabled
az: söndürülüb

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Links
az: Linklər

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Update
az: Yeniləmə

en: Views
az: Görünüşlər

en: Access
az: İcazə

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Component
az: Komponent

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: action
az: hərəkət

en: Created
az: Yaradıldı

en: Create
az: Yaradıldı

en: Active
az: Aktiv

en: Roles
az: Rollar

en: Revision ID
az: Reviziya ID

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: active
az: aktiv

en: N/A
az: Yox

en: System
az: Sistem

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Condition
az: Vəziyyət

en: Identity
az: Şəxsiyyət

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Messages
az: Mesajlar

en: Source
az: Mənbə

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Customize
az: Özəl

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Language code
az: Dil kodu

en: Send message
az: Mesaj göndər

en: Machine name
az: Maşın adı

en: User Role
az: İstifadəçi Rolu

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad

en: Edit URL
az: URL-i redaktə edin
