RNG - Events and Registrations (8.x-1.2) - en to se translation catalogue (16 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Delete
se: Sihko

en: Groups
se: Joavkkut

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Save
se: Vurke

en: Update
se: Ođasmahte

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Revisions
se: Versuvnnat
