RNG - Events and Registrations (8.x-1.3-beta2) - en to lv translation catalogue (72 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Status
lv: Statuss

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Groups
lv: Grupas

en: Type
lv: Veids

en: Actions
lv: Darbības

en: disabled
lv: atspējots

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Action
lv: Darbība

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Links
lv: Saites

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Update
lv: Atjaunināt

en:  and
lv:  un

en: Views
lv: Skati

en: Access
lv: Piekļuve

en: View
lv: Skatīt

en: Event
lv: Notikums

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Component
lv: Komponents

en: Unassigned
lv: Nepiešķirtie

en: User
lv: Lietotājs

en: action
lv: darbība

en: Created
lv: Izveidots

en: Create
lv: Izveidot

en: Active
lv: Aktīvs

en: Delete messages
lv: Dzēst vēstules

en: Roles
lv: Lomas

en: Revision ID
lv: Revīzijas ID

en: Group ID
lv: Grupas ID

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: active
lv: aktīvs

en: N/A
lv: N/P

en: System
lv: Sistēma

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Exists
lv: Pastāv

en: Add group
lv: Pievienot grupu

en: Condition
lv: Nosacījums

en: Delete rule
lv: Dzēst likumu

en: Identity
lv: Identitāte

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Change
lv: Mainīt

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Source
lv: Avots

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: People
lv: Cilvēki

en: Customize
lv: Pielāgot

en: Changed
lv: Labots

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: Send message
lv: Nosūtīt ziņu

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Field mapping
lv: Lauka attiecinājums

en: User Role
lv: Lietotāju loma

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Current time
lv: Šībrīža laiks

en: Trigger
lv: Trigeris

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums

en: Edit URL
lv: Labot URL

en: Updated on
lv: Atjaunots
