RNG - Events and Registrations (8.x-1.3-beta2) - en to ro translation catalogue (71 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Status
ro: Stare

en: Register
ro: Înscriere

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Groups
ro: Grupuri

en: Type
ro: Tip

en: Actions
ro: Acțiuni

en: disabled
ro: dezactivat

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Description
ro: Descriere

en: Action
ro: Acțiune

en: Edit
ro: Editați

en: Date
ro: Data

en: Links
ro: Legături

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Update
ro: Actualizare

en:  and
ro:  și

en: Views
ro: Vizualizări

en: Access
ro: Acces

en: View
ro: Afişează

en: Updated
ro: Actualizat

en: Component
ro: Componentă

en: User
ro: Utilizator

en: action
ro: acţiune

en: Created
ro: Creat

en: Create
ro: Crează

en: Active
ro: Activ

en: Roles
ro: Roluri

en: Revision ID
ro: ID-ul revizuirii

en: Group ID
ro: ID-ul grupului

en: Revisions
ro: Revizii

en: Field name
ro: Nume câmp

en: Conditions
ro: Condiții

en: active
ro: activ

en: N/A
ro: N/D

en: System
ro: Sistem

en: Inactive
ro: inactiv

en: Configuration
ro: Configurație

en: Exists
ro: Există

en: Add group
ro: Adaugă grup

en: Condition
ro: Condiție

en: Delete rule
ro: Şterge regulă

en: Rules
ro: Reguli

en: Identity
ro: Identitate

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Change
ro: Modificare

en: Messages
ro: Mesaje

en: Source
ro: Sursă

en: Create new revision
ro: Creează o nouă revizie

en: People
ro: Persoane

en: Changed
ro: Schimbat

en: Apply
ro: Aplică

en: Language code
ro: Codul limbii

en: Send message
ro: Trimiteţi mesaj

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: User Role
ro: Rol Utilizator

en: Text to display
ro: Text ce trebuie afişsat

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Bundle
ro: Pachet

en: Created on
ro: Creat pe

en: Trigger
ro: Declanşator

en: Machine-readable name
ro: Nume care poate fi citit de mașină

en: Edit URL
ro: Modifică URL

en: Machine Name
ro: Nume mașină

en: With selection
ro: Cu cele selectate

en: User selection
ro: Selectare utilizator

en: Plugin ID
ro: ID-ul plugin-ului
