RNG - Events and Registrations (8.x-1.4-alpha1) - en to or translation catalogue (13 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: action
or: କାର୍ଯ୍ଯ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Delete rule
or: ନିୟମ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Authored on
or: ଲିଖିତ ଦିନାଂକ

en: Language code
or: ଭାଷା ସଂକେତ
