RNG - Events and Registrations (8.x-1.4) - en to mk translation catalogue (8 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Type
mk: Тип

en: Actions
mk: Акции

en: Remove
mk: Одстрани

en: Settings
mk: Поставки

en: Active
mk: Активно

en: Roles
mk: Улоги

en: Delete rule
mk: Бришење правило
