RNG - Events and Registrations (8.x-1.5-alpha1) - en to sk translation catalogue (75 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Status
sk: Stav

en: Register
sk: Registrovať

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Groups
sk: Skupiny

en: Type
sk: Typ

en: Actions
sk: Akcie

en: disabled
sk: vypnuté

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Action
sk: Akcia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Links
sk: Odkazy

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en:  and
sk:  a

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Access
sk: Prístup

en: View
sk: Zobraziť

en: Event
sk: Podujatie

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Component
sk: Komponent

en: User
sk: Používateľ

en: action
sk: akcia

en: Created
sk: Vytvorené

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Active
sk: Aktívny

en: Done
sk: Hotovo

en: Event type
sk: Typ udalosti

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Revision ID
sk: ID revízie

en: Revisions
sk: Revízie

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Conditions
sk: Podmienky

en: active
sk: aktívny

en: System
sk: Systém

en: Inactive
sk: Neaktívne

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Exists
sk: Existuje

en: Add group
sk: Pridať skupinu

en: Condition
sk: Podmienka

en: Delete rule
sk: Odstrániť pravidlo

en: Rules
sk: Pravidlá

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Change
sk: Zmeniť

en: Messages
sk: Správy

en: Source
sk: Zdroj

en: Create new revision
sk: Vytvoriť revíziu

en: People
sk: Používatelia

en: Scope
sk: Rozsah

en: Changed
sk: Zmenené

en: Apply
sk: Použiť

en: A description of the group.
sk: Popis skupiny.

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: Send message
sk: Poslať správu

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Field mapping
sk: Mapovanie polí

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Registration
sk: Registrácia

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Created on
sk: Vytvorené

en: Trigger
sk: Spúšťač

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov

en: Edit @type
sk: Upraviť @type

en: Edit URL
sk: Upraviť URL

en: Machine Name
sk: Strojový názov

en: With selection
sk: S výberom

en: Plugin ID
sk: ID doplnku
