RNG - Events and Registrations (8.x-1.5) - en to et translation catalogue (76 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Status
et: Olek

en: Register
et: Registreeru

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Groups
et: Grupid

en: Type
et: Liik

en: Actions
et: Toimingud

en: disabled
et: keelatud

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Action
et: Tegevus

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Links
et: Lingid

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Update
et: Uuenda

en:  and
et:  ja

en: Views
et: Vaated

en: Access
et: Ligipääs

en: View
et: Kuva

en: Event
et: Sündmus

en: Updated
et: Uuendatud

en: Component
et: Komponent

en: User
et: Kasutaja

en: action
et: toiming

en: Created
et: Loodud

en: Create
et: Loo

en: Active
et: Aktiivne

en: Done
et: Valmis

en: Event type
et: Sündmuse tüüp

en: Roles
et: Rollid

en: Revision ID
et: Versiooni ID

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Conditions
et: Tingimused

en: active
et: aktiivne

en: N/A
et: Puudub

en: Maximum
et: Maksimum

en: System
et: Süsteem

en: Inactive
et: Passiivne

en: Configuration
et: Seadistus

en: Exists
et: Väljumine

en: Add group
et: Lisa grupp

en: Condition
et: Tingimus

en: Delete rule
et: Kustuta reegel

en: Rules
et: Reeglid

en: Identity
et: Identiteet

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Change
et: Muutmine

en: Messages
et: Sõnumid

en: Source
et: Allikas

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: People
et: Kasutajad

en: Scope
et: Ulatus

en: Changed
et: Muudetud

en: Apply
et: Rakenda

en: Minimum
et: Miinimum

en: Language code
et: Keele kood

en: Send message
et: Saada teade

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: User Role
et: Kasutaja roll

en: Text to display
et: Kuvatav tekst

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Rule
et: Reegel

en: Bundle
et: kogum

en: Trigger
et: Lüliti

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: Edit @type
et: Muuda @type

en: Edit URL
et: Muutmise URL

en: Machine Name
et: Masinnimi

en: User selection
et: Kasutaja valik

en: Plugin ID
et: Plugina ID
