RNG - Events and Registrations (8.x-1.6) - en to be translation catalogue (60 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Status
be: Статус

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Groups
be: Групы

en: Type
be: Тып

en: Actions
be: Дзеянні

en: disabled
be: адключана

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Action
be: Дзеянне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Links
be: Спасылкі

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: Access
be: Доступ

en: View
be: Праглядзець

en: URL
be: Спасылка

en: Updated
be: Абноўлена

en: Component
be: Кампанент

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: action
be: дзеянне

en: Created
be: Створана

en: Create
be: Стварыць

en: Active
be: Актыўна

en: Done
be: Зроблена

en: Roles
be: Ролі

en: Revision ID
be: ID версіі

en: Revisions
be: Версіі

en: Field name
be: Назва поля

en: active
be: актыўны

en: N/A
be: Не даступна

en: Maximum
be: Максімум

en: System
be: Сістэма

en: Configuration
be: Налады

en: Condition
be: Умова

en: Delete rule
be: Выдаліць правіла

en: Rules
be: Правілы

en: Authored on
be: Дата:

en: Change
be: Змяніць

en: Source
be: Крыніца

en: Create new revision
be: Стварыць новую версію

en: People
be: Карыстальнікі

en: Apply
be: Ужыць

en: Minimum
be: Мінімум

en: Language code
be: Код мовы

en: Send message
be: Адправіць паведамленне

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Text to display
be: Паказваць тэкст

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор

en: Trigger
be: Трыгер

en: Machine-readable name
be: Машыначытаемае імя

en: Edit URL
be: Рэдагаваць URL
