RNG - Events and Registrations (8.x-1.7) - en to bs translation catalogue (40 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Groups
bs: Grupe

en: Type
bs: Tip

en: Actions
bs: Akcije

en: disabled
bs: onemogućeno

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: View
bs: Pregled

en: Event
bs: Događaj

en: User
bs: Korisnik

en: action
bs: akcija

en: Created
bs: Kreiran

en: Active
bs: Aktivan

en: Roles
bs: Uloge

en: Revisions
bs: Revizije

en: Field name
bs: Ime polja

en: Conditions
bs: Uslovi

en: active
bs: aktivan

en: Maximum
bs: Maksimum

en: System
bs: Sistem

en: Exists
bs: Postoji

en: Delete rule
bs: Izbriši pravilo

en: Authored on
bs: Napisano

en: Messages
bs: Poruke

en: Source
bs: Izvor

en: Create new revision
bs: Kreiraj novu reviziju

en: Apply
bs: Primjeni

en: A description of the group.
bs: Opis grupe

en: Send message
bs: Pošalji poruku

en: Text to display
bs: Tekst za prikaz

en: Trigger
bs: Okidač
