RNG - Events and Registrations (8.x-1.7) - en to eu translation catalogue (66 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Status
eu: Egoera

en: Register
eu: Erregistratu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Groups
eu: Multzoak

en: Type
eu: Mota

en: Actions
eu: Ekintzak

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Action
eu: Ekintza

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Links
eu: Estekak

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Update
eu: Eguneratu

en: Views
eu: Bistak

en: Access
eu: Atzipena

en: View
eu: Bista

en: Event
eu: Gertaera

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Component
eu: Osagaia

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: action
eu: ekintza

en: Created
eu: Sortua

en: Create
eu: Sortu

en: Active
eu: Aktiboa

en: Done
eu: Eginda

en: Roles
eu: Zereginak

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Field name
eu: Eremu izena

en: active
eu: aktiboa

en: Maximum
eu: Maximoa

en: System
eu: Sistema

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Add group
eu: Gehitu multzo bat

en: Condition
eu: Baldintza

en: Delete rule
eu: Araua ezabatu

en: Rules
eu: Erregelak

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Change
eu: Aldatu

en: Messages
eu: Mezuak

en: Source
eu: Iturburua

en: Create new revision
eu: Sortu bertsio berria

en: People
eu: Erabiltzaileak

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: A description of the group.
eu: Taldearen deskripzioa

en: Minimum
eu: Minimoa

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Not configured
eu: Konfiguratu gabe

en: Send message
eu: Bidali mezua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Text to display
eu: Begiztatzeko textua

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Trigger
eu: Abiarazlea

en: Machine-readable name
eu: Makinarentzako izen irakurgarria

en: Edit @type
eu: Editatu @type

en: Edit URL
eu: URL-a editatu

en: Does not exist
eu: Ez da existitzen

en: With selection
eu: Aukeraketarekin
